در راس جمناي كردستان؛ذي شعورها يا بي شعورها؟! دكترمحمدقدمي٨/٣/٩٦

ساخت وبلاگ
چکیده : در راس جمناي كردستان؛ذي شعورها يا بي شعورها؟! دكترمحمدقدمي٨/٣/٩٦ در حالي كه عملكرد ضعيف جمناي ... با عنوان : در راس جمناي كردستان؛ذي شعورها يا بي شعورها؟! دكترمحمدقدمي٨/٣/٩٦ بخوانید :

در راس جمناي كردستان؛ذي شعورها يا بي شعورها؟!

دكترمحمدقدمي٨/٣/٩٦

در حالي كه عملكرد ضعيف جمناي كردستان خصوصا در سطح مديران استاني بومي آن ،باعث افت آراي آقاي رييسي در استان شد و اين افت ،محصول دو قطبي شدن جامعه حاصله از ناتواني مديران مغرض و كم توان در اين استان و برخي استانهاي ديگر بود؛اكنون نيز همين آقايان با كوبيدن بر طبل تفرقه و دوگانگي حتي در بين خودي هاي حامي رييسي و ناديده گرفتن و سعي در حذف نخبگان كليدي بومي و كشوري ساكن استان،مشغول پيگيري مطالبات شخصي و به دور از اخلاص خود در فضاي مجازي و سياسي هستند!!

براي چندمين بار به اين افراد ضعيف النفس و كم سواد، تذكر ميدهيم كه مواظب حركات و سكنات خود باشند و انقلابيون مردمي نخبه ي شير صفت خفته را بيدار نكنند !!كه در صورت عدم ملاحظه ي مصلحت هاي وحدت مدار و رعايت حرمت اساطين اصولگرايي خصوصا غير بومي ،قلم ما در اندك زماني طومار بي صداقتي اينان را در هم ميپيچد!/مراعات حرمت شهرالله رمضان مبارك هم إلزامي است و اميد به تغييرات و حذف ناخالصين در جبهه ي مردمي استان نيز البته وجود دارد //با تشكر دكترمحمدقدمي كانديداي رياست جمهوري معين سيد رييسي در كردستان

+ نوشته شده در  سه شنبه نهم خرداد ۱۳۹۶ساعت 0:2  توسط دکترمحمد قدمی  | 
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 ساعت: 17:02